top of page

Viktoria & Stasys Weddings

Švelni, romantiška ir nepakartojama Viktorijos ir Stasio vestuvių istorija prasidėjo Maljorkoje, ant saulės ir vėjo nugairinto uolėto jūros kranto. Subtilios, tačiau prabanga spinduliuojančios šventės vietos dekoracijos pabrėžė ceremonijos iškilmingumą – šioje nuostabioje vietoje sužadėtiniai pasižadėjo vienas kitam.

43133220_10214764749647132_3013526286699069440_o.jpg

Nuostabios gamtos panoramos ir dviejų laimingų, vienas kitu besidžiaugiančių žmonių šypsenos sukūrė nuostabius kadrus, kurie akimirksniu atgaivins prisiminimus. Uolėti krantai, unikali laukinė salos gamta – fotosesijos maršrutą suplanavome tarsi romantišką pasivaikščiojimą, kuriame tarsi netyčia fotoobjektyvas pagavo šiltus žvilgsnius, šypsenas ir tvirtą susikabinimą už rankų.

Šventė vyko nuostabiame viešbutyje, kurio terasa lepina gaiviais medžių viršūnių vaizdais. Pasteliniai rožiniai ir balti tonai suteikė lengvumo ir pabrėžė romantišką atmosferą, o lempučių girlianda įspūdį dar labiau sustiprino. Tai buvo smagus ir įspūdingas vakaras, kurį visi prisiminsime su šilčiausiomis emocijomis. Kartu su Viktorija ir Stasiu sukūrėme tikrą stebuklą!

#weddinginMallorca #ceremonyinMallorca #sayYesinSpain

bottom of page