top of page

Monika & Eimantas

Saulės spinduliai, gėlių žiedlapiai ir ryškiai mėlynas Maljorkos salos dangus – Monikos ir Eimanto dieną, rodos, šypsojosi net pati gamta. Vestuvių ceremonijai sukūrėme jaukią užuovėją jūros pakrantėje, kuriai privatumo ir romantikos suteikė vėjo plaikstomas tiulis, o spalvų – visa pastelinė gama gėlių žiedų. Su kiekvienu oro gurkšniu šioje vietoje buvo galima justi romantišką, kurią išreiškė švelnus vos juntamas sumišusio jūros oro ir gėlių aromatų mišinys. Šioje nuostabioje pasakoje pora vienas kitam ištarė svarbiausius žodžius.

Monika _ Eimantas (114).jpg

Fotosesijai Monika ir Eimantas pasirinko gamtos prieglobstį tad maršrutą suplanavome įvairų, tačiau nevarginantį. Žaliuojančios kalvų papėdės, uolynai, šimtamečiai medžiai ir salos klimato nugairinta žaluma tapo kvapą gniaužiančių fotografijų fonu.

Šventinei daliai pora pasirinko vieną iš salos vilų. Kadangi lepino malonus klimatas, vaišių stalą padengėme čia pat, prie stilizuotai dekoruoto baseino. Prabangos įspūdį pabrėžė balta spalva ir įspūdingas stalo dekoras su gyvomis gėlėmis, o romantinę natą pratęsė daugybės lempučių girlianda, kurianti žvaigždėto skliauto įspūdį ir užtikrinanti jaukumą iki pat vėlyvo vakaro. Monikos ir Eimanto švente buvo kupina geriausių emocijų ir neblėstančių įspūdžių. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad galėjome prisidėti prie šio stebuklo kūrimo.

#weddinginMallorca #ceremonyinMallorca #sayYesinSpain

bottom of page